Стартап для магістрів

27 квітня 2024

За ініціативи кафедри інформатики і методики її викладання16 лютого 2015 року для магістрантів усіх спеціальностей Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка стартував освітній стартап «РОЗРОБКА МЕДІАРЕСУРСІВ ДЛЯ СТВОРЕННЯ ВІДКРИТОГО «CO-LEARNING» ЦЕНТРУ З ПОПУЛЯРИЗАЦІЇ ІДЕЙ ХАРТІЇ ВІЛЬНОЇ ЛЮДИНИ». Освітній стартап-2015 є майданчиком для проведення традиційного конкурсу магістерських проектів з розвитку міста та громади.

Стартап розпочався з конференції, учасниками якої, крім магістрантів університету та викладачів кафедри інформатики, були: Олег Герман — громадський діяч, письменник, заслужений діяч мистецтв України, професор; Анатолій Крижанівський — директор Тернопільської української гімназії імені І. Франка; Ігор Ковалик — виконавчий директор ГО «Гуртом!»;Сергій Мусіхін — учасник АТО, громадський активіст; Сергій Ревуцький — підприємець, президент клубу Ротарі м. Тернополя.