День відкритих дверей «Абітурієнт – 2015»

26 квітня 2024

Запрошуємо на День відкритих дверей «Абітурієнт – 2015»!

24 березня 2015 року запрошуємо абітурієнтів на День відкритих дверей, який організовує кафедра інформатики та методики її викладання Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

У рамках заходу відбудеться зустріч абітурієнтів та їхніх батьків із керівництвом фізико-математичного факультету, представниками приймальної комісії, викладачами кафедри інформатики та студентами.

Окрім цього, усі бажаючі матимуть змогу взяти участь у безкоштовних заняттях з підготовки до ЗНО з математики, ознайомитися із програмою для автоматичного обчислення математичних прикладів будь-якої складності, відвідати лекційні та лабораторні заняття студентів, музей інформатики, переглянути виступ знаменитого факультетського КВК «Ляпас».

Початок заходу: о 1000.

Місце проведення:вул. Володимира Винниченка, 10, корпус фізико-математичного факультету, 1-й поверх, 403 ауд.

Контактна інформація

Телефон (0352) 53-36-13 — кафедра інформатики та методики її викладання фізико-математичного факультету.