День відкритих дверей кафедри інформатики

25 квітня 2024

На кафедрі інформатики та методики її викладання уже стало доброю традицією на весняних канікулах проводити зустрічі з майбутніми студентами. Тому 24 березня на наш факультет завітали школярі, їхні батьки й учителі.

Гості мали можливість поспілкуватися із деканом фізико-математичного факультету М. І. Громяком, завідувачем кафедри інформатики та методики її викладання С. В. Мартинюком, викладачами кафедри Г. П. Шмигер, Я. П. Василенко, які розповіли про переваги навчання за спеціальністю «Інформатика», особливості студентського життя, наукову діяльність, історію факультету та відповіли на запитання гостей.

Майбутні абітурієнти дізналися про особливості вступної компанії  та нововведення про  правила прийому та вимоги до вступу від заступника відповідального секретаря приймальної комісії П. І. Чопика. Присутні на Дні відкритих дверей  оглянули комп’ютерні аудиторії,  серверне та мережеве обладнання, музей інформатики, відвідали лабораторні заняття.

У гості до майбутніх абітурієнтів завітав народний депутат України О. С. Барна — випускник нашого факультету. Він поділився спогадами про свої студентські роки, розповів про роботу у Верховній Раді України.

Особливо сподобалося майбутнім абітурієнтам спілкування із студентами 1-го та 5-го курсів і магістрантами, адже на їхні запитання давали відповідь майже їхні ровесники.

У рамках Дня відкритих дверей відбувся також тренінг для абітурієнтів «Мозок із Вольфраму», який провели магістранти спеціальності «Інформатика» Микитович Мар’яна і Тарас Дякович.

На завершення дня поспілкувалися із популярним факультетським клубом «Ляпас» і переглянули їх виступ.

Висловлюємо щиру вдячність всім тим, хто відгукнувся та прийшов на День відкритих дверей нашого факультету.

Будемо раді Вас бачити знову уже в якості наших студентів!

Фотозвіт про День відкритих дверей можна переглянути тут.

Відео зустрічі з О. С. Барною.