Кубок фізмату 2015

19 квітня 2024

Студенти фізмату не лише  розв’язують вправно задачі та вчать матаналіз, а й наполегливо досягають успіхів у спорті! Кожного року перед  Днем фізмату проводиться першість футболу між збірними команд цього факультету.

Змагання відбулись  21 травня на стадіоні ТНПУ ім. Гнатюка. До першої групи ввійшли збірні команди: «Інтер – ветерани», «Підручники і посібники», «Балтика», «Олд Бойз». До другої – «Еліта», «Атамани», «3/4».

Вітаєм збірну команду ІІ курсу «Балтику» з успішним виступом на чемпіонаті з футболу, яка у складній і напруженій боротьбі виборола перше місце. Також подякуємо командам «Еліта» та «Інтер – ветерани» які зайняли відповідно 2 та 3 місце, а також іншим командам які взяли участь у чемпіонаті. Бажаємо футбольним  командам фізико-математичного факультету  подальших успіхів в спорті, міцного здоров’я і незгасаючого запалу спортсменам задля нових перемог!