Стажування в Мексиці

12 травня 2024

Мацюк Віктор Михайлович, доцент кафедри фізики і методики її викладання, проходив наукове стажування в Мексиці у Міждисциплінарному професійному підрозділі техніки та передових технологій (Unidad Profesional Interdisciplinaria en Ingeniería y Tecnologías Avanzadas) Національного політехнічного інституту (Instituto Politécnico Nacional) в період з 23 січня по 22 лютого 2013 р.

Під час стажування він ознайомився із навчальним закладом, його структурою, основними підрозділами та навчальними програмами; отримав інформацію про наукову роботу викладачів і студентів, мав можливість переглянути дисертаційні дослідження, якими займаються у Мексиці

Віктор Михайлович відвідав Національну науково-технічну бібліотеку (IPN) ім. Віктора Браво та Центр досліджень і підвищення кваліфікації департаменту фізики (Cinvestav), а також побував у найбільшій фізичній бібліотеці світу.

Стажування було цікавим не тільки через багатогранність побаченого, але й через спілкування з науковцями світового рівня, які з радістю ділились своїми досвідом та результатами.

Як підсумком стажування було здійснено налагодженння міжнародної співпраці та неоціненний обмін досвідом у сфері науки, навчання та викладання предметів прикладного циклу.

Відео звіт можна переглянути тут: Стажування в Мексиці