Громяк Мирон Іванович

Кандидат фізико-математичних наук, доцент,
декан фізико-математичного факультету

Народився 10 вересня 1960 року в селі Гезенків Козівського району Тернопільської області. У 1967 році пішов у 1-ий клас Геленківської початкової школи, яку закінчив у 1970 році і перейшов у 4-ий клас Олесинської середньої школи.У 1977 році закінчив 10-ий клас (із золотою медаллю) Олесівської школи і вступив на 1-ий курс фізико-математичного факуль- тету Тернопільського державного педагогічного інституту.    У1982 році закінчив (з відзнакою) Тернопільський державний педагогічний інститут, працював два місяці вчителем математики і фізики Глинської СШ Козівського району. В цьому ж році вступив в аспірантуру при Інституті математики (м.Київ). З 1983 до 1984 року служив у рядах армії (м.Термез). У 1987 році закінчив аспірантуру і достроково захистив кандидатську дисертацію. З липня 1987 року по даний час працює на фізико-математичному факультеті тодішнього Тернопільського державного педагогічного інституту, а нині Тернопільського державного педагогічного університету ім.Володимира Гнатюка: з 1987 року-викладач кафедри математичного аналізу; з 1988 року-старший викладач кафедри математичного аналізу; з 1989 року-заступник декана, доцент; з 1995 року-декан фізико-математичного факультету.