Лекція професора Н.В. Морзе

Пропонуємо до Вашої уваги лекцію Морзе Наталії Вікторівни - доктора педагогічних наук, професора, члена-кореспондента Академії Педагогічних Наук України, проректора з навчально-наукових питань інформатизації та телекомунікаційних систем Національного університету біоресурсів і природокористування України. Наталія Вікторівна є керівником авторського колективу викладачів, що створив та постійно вдосконалює навчально-методичний комплекс з інформатики. Має більш ніж 160 наукових праць, з них понад 50 підручників та посібників, зокрема "Методика навчання інформатики" в 4-х частинах. Автор власних методик навчання інформатики, впровадження дистанційних технологій навчання, використання інформаційно-комунікаційних  технологій у навчально-виховному процесі середніх навчальних закладів та вищої школи.

{flv}online_lections/Morze/Morze{/flv}