Корсун Ігор Васильович

Кандидат педагогічних наук,
викладач кафедри фізики та методики її навчання

Випускник Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка. Трудову діяльність розпочав на посаді вчителя фізики та математики у середній школі на Хмельниччині. На кафедрі працює з 2000 р. (2000-2009 рр. – старший лаборант, з 2009 р. – асистент). Тема дисертаційного дослідження: „Активізація навчально-пізнавальної діяльності старшокласників у процесі вивчення властивостей твердих тіл”. Наукові інтереси стосуються удосконалення методики навчання фізики у середній школі. Автор навчальних посібників: „Внесок українських вчених у дослідження будови та властивостей твердих тіл”, „Фізика в історичному розвитку”, „Будова та властивості твердих тіл (факультативний курс)”, „Цікаво про будову та властивості твердих тіл”.