Грантова програма для студентів Google Summer of Code 2011

Google Summer of Code - це можливість для студентів взяти участь в одному з проектів по розробці програмного забезпечення з відкритим кодом під час літніх канікул і отримати грант 5000 доларів.
    Потенційним учасникам є сенс заздалегідь, до подання заявки на участь у програмі, вибрати проект Open Source і познайомитися з його розробниками. У програмі беруть участь багато відомих OpenSource організацій: Debian, Fedora Project, KDE, Django Software Foundation ...
    Для участі в програмі студент повинен подати заявку на участь у проекті обраної компанії. Можна подавати відразу кілька заявок в кілька організацій. Кожна організація надає список ідей для проектів, над якими можуть працювати студенти, але ви завжди можете запропонувати свою ідею.
    18 березня 2011 на сайті програми буде опублікований список організацій, які візьмуть участь в Google Summer of Code - 2011.
    З 18 по 27 березня 2011 студенти можуть обговорювати ідеї розробок з компаніями, представленими в списку.
    Заявки від студентів приймаються з 28 березня по 8 квітня 2011 року.