Міжнародна олімпіада IT-планета

IT- Планета - це змагання , спрямовані на виявлення та підтримку здібних і практично підготовлених студентів та молодих спеціалістів , які навчаються на найбільш затребуваних роботодавцями інформаційно -комунікаційних технологіях.

IT-planetУчасть у змаганнях - це шанс проявити себе у сфері інформаційних технологій. Для багатьох переможців - це можливість пройти виробничу практику у провідних компаніях або працевлаштуватися , реалізувати свої навички і знання, поспілкуватися з висококласними фахівцями , обмінятися досвідом , бути включеним до бази даних перспективних і талановитих ІТ- фахівців , отримати дипломи , медалі та цінні подарунки від партнерів ІТ - олімпіади .

Участь у VII Міжнародній олімпіаді "IT- Планета " можуть взяти участь студенти та дипломовані фахівці (якщо це передбачено умовами конкретного конкурсу ) будь-якої країни світу .

Етапи і правила

Реєстрація учасників розпочнеться 01.11.2013.

До уваги студентів!

Інформація про Всеукраїнські конкурси та конференції

Міжнародна студентська олімпіада в сфері інформаційних технологій ІТ Планета

Одинадцятий міжнародний відкритий конкурс із Web-дизайну та комп'ютерної графіки

IV Всеукраїнській студентській науковій Інтернет-конференції Комп'ютери у навчальному процесі (заочна форма проведення)

До уваги студентів!

Інформація про Всеукраїнські конкурси та конференції

Міжнародна студентська олімпіада в сфері інформаційних технологій ІТ Планета

Олімпіада для студентів

В Україні дано старт V Міжнародній Олімпіаді в сфері інформаційних технологій для студентів установ вищої й середньої професійної освіти "ІT-Планета 2011".

З 1 жовтня 2011 року на сайті World-it-planet.org розпочалася реєстрація навчальних закладів, студенти яких візьмуть участь у конкурсній програмі Олімпіади "ІT-Планета 2011". Планується, що в змаганнях візьмуть участь не менше 9000 тисяч студентів з 700 установ середньої та вищої професійної освіти п'яти країн: Республіки Білорусь, Республіки Казахстан, Республіки Узбекистан, Російської Федерації та України. Протягом чотирьох місяців учасники будуть змагатися один з одним усередині своїх країн за право зустрітися на Міжнародному фіналі, що пройде в Казахстані в травні 2012р. Переможці будуть нагороджені призами, а також одержать можливість пройти виробничу практику в провідних світових та російських ІТ-компаніях.

Офіційними спонсорами й партнерами конкурсної програми є компанії Іntel, Oracle, Mіcrosoft, ІBM, 1C, D-Lіnk, Adobe Systems, Lіnux-Center. Цього року до руху ІТ-Олімпіади також приєдналися компанії Cіsco, EMC та 1С-Бітрікс. Завдяки передовим технологіям цих компаній, які знайшли відбиття у конкурсній програмі, в учасників буде можливість одержати безцінний практичний досвід у сфері інформаційних технологій.