Міжнародна олімпіада IT-планета

IT- Планета - це змагання , спрямовані на виявлення та підтримку здібних і практично підготовлених студентів та молодих спеціалістів , які навчаються на найбільш затребуваних роботодавцями інформаційно -комунікаційних технологіях.

IT-planetУчасть у змаганнях - це шанс проявити себе у сфері інформаційних технологій. Для багатьох переможців - це можливість пройти виробничу практику у провідних компаніях або працевлаштуватися , реалізувати свої навички і знання, поспілкуватися з висококласними фахівцями , обмінятися досвідом , бути включеним до бази даних перспективних і талановитих ІТ- фахівців , отримати дипломи , медалі та цінні подарунки від партнерів ІТ - олімпіади .

Участь у VII Міжнародній олімпіаді "IT- Планета " можуть взяти участь студенти та дипломовані фахівці (якщо це передбачено умовами конкретного конкурсу ) будь-якої країни світу .

Етапи і правила

Реєстрація учасників розпочнеться 01.11.2013.