Ми з фізмату!!!

we_from_fizmat.jpg

На фізматі функціонує соціальна мережа "МИ З ФІЗМАТУ". Тепер для студентів факультету відкрилась можливість ближче пізнавати знайомих та друзів, краще розуміти вимогливість та жарти викладачів, переглядаючи їхні фотографії, персональні дані та блоги.

Сервіс допоможе відкрити себе, висловити свої погляди та ідеї через наповнення власної сторінки та знайти однодумців  завдяки активному створенню та функціонуванню різноманітних груп за інтересами. На сайті можна упорядковувати свої міркування та занотовувати цікаві факти, ведучи персональний блог. Існує корисна функція завантаження файлів на сервер, завдяки чому найнеобхідніше завжди буде під рукою. Ви можете поділитися яскравими митями власного життя зі своїми друзями шляхом створення фотоальбомів і, звичайно ж, обговорити їх за допомогою коментарів та повідомлень. Соціальна мережа "МИ З ФІЗМАТУ" допоможе швидше влитися першокурснику в теплу студентську родину і вільно почуватися на фізматі. Окрім цього студентам нашого факультету не потрібно проходити реєстрацію на даному сервісі, - акаунт для доступу до нього створюється автоматично при виділенні профілю на домен фізмату.
Ви ще не користуєтеся зручностями "МИ З ФІЗМАТУ"? Тоді швидше за освоєння своєї сторінки :)