Науково-методична робота

Вагомий внесок викладачів факультету здійснено в удосконалення навчально-методичної діяльності, наслідком якої є підготовка навчальних підручників та посібників для студентів фізико-математичних спеціальностей університетів, педагогічних університетів та інститутів. Викладачі факультету є авторами навчальних посібників, методичних рекомендацій для вчителів математики, фізики та інформатики, учнів загальноосвітніх шкіл, гімназій, ліцеїв, коледжів.
     За останні 5 років викладачами факультету підготовлено і опубліковано 28 посібників для вищих навчальних закладів і 87 посібників для шкіл, 65 методичних рекомендацій, 196 наукових статей, 106 тез і матеріалів конференцій.
     Викладачі факультету співпрацюють з численними науковими закладами: Інститут математики НАН України, Фізико-математичний інститут НАН України, Київський національний університет ім. Т.Г. Шевченка, Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича, Інститут термоелектрики НАН України, Київський національний педагогічний університет ім. М. Драгоманова, Інститут педагогіки НАПН, центр середньої освіти МОН України, Львівська астрофізична обсерваторія, Львівський національний університет ім. І. Франка, Дрогобицький державний педагогічний університет ім. І. Франка.
     Кафедра фізики і методики її викладання постійно виступає як провідна організація при захисті кандидатських та докторських дисертацій з проблем методики викладання фізики.
     Щороку студенти факультету стають переможцями і призерами Всеукраїнських олімпіад з математики і фізики, виборюють іменні стипендії та міжнародні гранти. На конкурсній основі Соросівські гранти завоювали колишні студенти факультету, а згодом кандидати наук Давиденко А., Лашкевич І., Дрогобицький Ю., а серед викладачів – проф. Логвінов Г.М., доценти Лотоцький В.А., Тадеєв В.О., Возняк Г.М. Серед призерів Всеукраїнських олімпіад з фізики і математики недавні випускники факультету Борук В., Новак Я., Заболотний Я., Бойко І., Семенюк С., нині – студент четвертого курсу Федачківський В., магістрантка Панчук С.
     До науково-дослідної роботи під керівництвом викладачів факультету залучаються кращі вчителі міста і області, в тому числі, і до підготовки та проведення наукових та науково-методичних конференцій, семінарів, курсів вчителів, шкільних предметних олімпіад від обласного до Всеукраїнських рівнів, конкурсів-захистів науково-дослідних робіт учнів – членів Малої академії наук тощо.