У всі часи, щоб не збожеволіти від безперервної наукової діяльності, студенти вигадували різноманітні ритуали,
які потім передавалися з покоління в покоління, перетворюючись поступово на традиції.

Газета "ФМ-інформ"

imagineair.jpg

У 1999 році на факультеті вперше вийшла газета «ФМ-інформ».
Не будучи журналістами за фахом, фізматівці все ж вирішили, що мати свою «четверту владу» і престижно, і корисно. Тримати руку на пульсі факультетського життя – ось кредо тих, хто багато років писав, редагував, верстав, не зважаючи на те, що завжди хронічно не вистачає часу, інколи натхнення, інколи визнання, та ще багато чого…
У цій рубриці Ви маєте змогу ознайомитись із архівом газет, зі своєрідним ФМ-літописом.
На ФМ-форумі Ви можете залишити свої відгуки, враження, пропозиції, а також долучитися до створення нових номерів.

Міс фізмату

{jcomments on}

Знайомтесь - “Ляпас”!

Клуб “Ляпас” - об'єднання дотепних, творчих, веселих, активних, спортивних і т.д. і т.п., одним словом - найкращих студентів фізмату.

Екватор

Як вільно дихає студент, коли врешті-решт закінчується зимовий семестр і настають канікули. Але для третьокурсника не все так банально. Він має пережити традиційне студентське свято «Екватор».

День першокурсника

Для нашого факультету проведення Дня першокурсника вже стало доброю традицією. Саме на початку листопада першокурсники разом із своїми батьками приходять на свято. Але цей день – це не просто свято. Це данина традиціям фізико-математичного факультету.