У всі часи, щоб не збожеволіти від безперервної наукової діяльності, студенти вигадували різноманітні ритуали,
які потім передавалися з покоління в покоління, перетворюючись поступово на традиції.

Знайомтесь - “Ляпас”!

Клуб “Ляпас” - об'єднання дотепних, творчих, веселих, активних, спортивних і т.д. і т.п., одним словом - найкращих студентів фізмату.

Екватор

Як вільно дихає студент, коли врешті-решт закінчується зимовий семестр і настають канікули. Але для третьокурсника не все так банально. Він має пережити традиційне студентське свято «Екватор».

День першокурсника

Для нашого факультету проведення Дня першокурсника вже стало доброю традицією. Саме на початку листопада першокурсники разом із своїми батьками приходять на свято. Але цей день – це не просто свято. Це данина традиціям фізико-математичного факультету.

День народження декана

Щороку на нашому факультеті відбувається грандіозне свято, у фізматівському календарі воно є червоною датою - 10 вересня.

День Факультету

День Народження – це велике і важливе свято. Уже 29 разів поспіль наприкінці травня наш улюблений факультет зустрічає своє так зване «День Народження». Це свято ми проводимо всім факультетом. У цей день всі наші студенти звільняються з пар.

До цього свята студенти готуються довго! Щороку День факультету проводиться за певним сценарієм на різну тематику.