День першокурсника

Для нашого факультету проведення Дня першокурсника вже стало доброю традицією. Саме на початку листопада першокурсники разом із своїми батьками приходять на свято. Але цей день – це не просто свято. Це данина традиціям фізико-математичного факультету.

Пройти посвяту –  означає стати гідним наслідувачем цих традицій, стати гідним честі називатися фізматівцем.

Програма проведення свята складається з двох частин:

Виступ декана і викладачів.

Святковий концерт, організований першокурсниками, а також членами фізматівської команди КВН «Ляпас».

У цей знаменний день студенти отримують безліч привітань, важливі настанови від викладачів. Та найголовніше для першокурсників  – це посвята в студенти.
  Впродовж осені на них чекає ще чимало сюрпризів, зокрема “неофіційна” посвята в студенти, організована старшокурсниками.

Під час цього заходу проводяться замагання між групами першокурсників. Переможці отримують призи.