День народження декана

Щороку на нашому факультеті відбувається грандіозне свято, у фізматівському календарі воно є червоною датою - 10 вересня.

Це свято пов’язане з Днем народженням усіма улюбленого декана факультету - Мирона Івановича. Він є головою нашого фізмату уже протягом 15 років і виконує свою роботу на 1000%. Для студентів Мирон Іванович є другим батьком,  дуже хорошою і дбайливою людиною. Тому привітати його бажає кожен - студент, викладач, випускник.

На одній з перерв усі працівники та студенти факультету збираються у холі. Після цього розпочинається вітання: зачитуються вірші, розігруються невеличкі сценки, а також даруються подарунки. В свою чергу Мирон Іванович не залишає нікого без уваги та роздає усім цукерки.

Особливою увагою відзначився ювілей декана. Це було насправді феєричне свято. Ще зранку Мирона Івановича зустріли теплими привітаннями з музичним супроводом.

А трішки пізніше відбулось справжнє вітання, яке було подібне на невеликий привітальний концерт.