Самолюк Дмитро Омелянович

24.05.1921 - 1995 рр.

Працював на факультеті з 1953 по 1985 рік на кафедрах математики та математичного аналізу.

Викладав дисципліни:  математичний аналіз,  теорія функцій дійсної змінної, теорія функцій комплексної змінної, теорія ймовірностей,  лінійне програмування, елементи функціонального аналізу.

Самолюк Д. О. народився 24 травня 1921 року в с. Жолобки Шумськаого району Тернопільської області. У 1933 році в рідному селі закінчив початкову школу. 5-тий клас закінчив у м. Шумськ, а 6-тий – в Кременецькій середній школі. З 1935 р. по 1939 р. навчався в польській гімназії в м. Кременці.
    Під час німецької окупації Самолюк Д. О. працював вчителем в селах Шумського району. Потім працював завідувачем початкової, а пізніше директором семирічної Жолобківської школи у рідному селі.
     У 1945 р. вступив заочно на фізико-математичний факультет Кременецького учительського інституту, який закінчив у 1947 р.
     У 1948 р. вступив заочно у Львівський педінститут, який закінчив у 1950 р.
     З 1949 р. по 1953 р. працював викладачем математики і фізики Шумської СШ Тернопільської області.
     У серпні 1953 р. перейшов на роботу ст. викладача кафедри математики Кременецького педінституту.
    Після переведення інституту з м. Кременця в м. Тернопіль Самолюк Д. О. продовжує працювати ст. викладачем кафедри математики, а в подальшому - ст. викладачем кафедри математичного аналізу.
    7 червня 1985 р. Самолюк Д. О. звільнився з роботи у зв’язку з виходом на пенсію.