Вознюк Святослав Юхимович

Кандидат педагогічних наук,
  доцент кафедри фізики та методики викладання фізики

З 1980 р., після закінчення навчання в аспірантурі Інституту радіофізики і електромеханіки АН УРСР, працює на кафедрі фізики та методики її викладання. Автор наукових робіт з радіофізики та з методики навчання фізики. Автор навчальних посібників для педагогічних університетів: „Практикум з розв’язувань задач елементарної фізики” та „Загальна фізика: тестовий контроль навчальних досягнень” (гриф МОН України), навчальних програм із загальної фізики та спецкурсів. Був тренером і підготував понад 30 переможців заключних етапів Всеукраїнських учнівських та студентських фізичних олімпіад, комплексних олімпіад фізико-технічного центру АН України, конкурсів МАН України. Читає для для студентів фізико-математичного факультету курси „Загальна фізика”, практикум розв’язання фізичних задач, спецкурс олімпіадних задач з фізики, а також керує виконанням дипломних і магістрських робіт. Одружений, батько 3-х синів. Захоплення: підготовка переможців фізичних олімпіад, альпінізм і туризм, кінологія, художня література, музика (джаз, рок).