Горбайчук Володимир Йосипович

Народився  25.01.1935 р.

Кандидат фізико-математичних наук, доцент.

На факультеті працював у роки з 1976 по 1982 на кафедрі математичного аналізу.
Читав курси:

математичний аналіз і теорію функцій дійсної змінної, теорію аналітичних функцій, спецкурс з історії математики, спецкурс з граничних властивостей аналітичних функцій.

Народився 25 січня 1935 року в с.Радостів Томащівського району Люблінської області (Польща) в сім’ї священника.
Вчився І-ІІ класи в школі в с.Радостів, ІІІ-клас в Тростянецькій початкові школі. А в період 1946-1950 роки навчався в Копачівській семирічній школі, після закінчення якої в 1950 році поступив в Рожищенську СШ, яку закінчив в 1953 році.
У 1953 році поступив у Луцький державний педагогічний інститут ім. Лесі Українки на математичне відділення фізико-математичного факультету, який закінчив в 1957 році.
    Викладав математику в школі. Працював з 1966 року асистентом, а потім старшим викладачем в Луцькому педінституті.
23 травня 1972 року на засіданні Ради інституту математики АН УРСР захистив дисертацію на здобуття вченого ступеня кандидата фізико-математичних наук.
    Навчався на ФПК при Київському університеті ім. Т.Шевченка.
  У період з 1976 по1982 роки читав такі математичні курси:
     1. математичний аналіз і теорія функцій на І-ІІІ курсах, у тому числі теорію функцій дійсної змінної, теорію аналітичних функцій;
     2. математичний аналіз і теорія функцій на всіх курсах заочної форми навчання;
     3. спецкурс з історії математики для студентів заочної форми навчання;
     4. спецкурс з граничних властивостей аналітичних функцій, а також:
       - проводив практичні заняття з математичного аналізу на всіх курсах;
       - керував педпрактикою студентів 4-5 курсів фізико-математичного факультету з математики, курсовими та дипломними (15) роботами з математичного аналізу
      Нагороджений значком «Переможець соц. змагання 1979 року».
     Опублікував унаукових журналах 11 статей + 2 статі в 1981 році. З них 6 написані спільно із студентами факультету. Деякі з них:
    - “Властивості розв’язання задач Діріхле для кола і площини”
    - “Деякі властивості сингулярного інтеграла Коші-Пуассона”
    - “Швидкість збіжності в (0,2) – інтерполяційному процесі Турана”
    - “Умови стійкого аналітичного продовження гармонійної функції”

- “Відновлення аналітичної функції методом точкової інтерполяції.”