Маланюк Катерина Павлівна

Народилась  25.07.1941р.

Кандидат педагогічних наук, доцент.

На фізико-математичному факультеті працювала з 1963 по 1980 (кафедра математики). З 1980 по 2007р. викладала математику на факультеті підготовки вчителів початкових класів.

Викладала дисципліни: математичний аналіз, алгебра та теорія чисел, математика на ФПВПК.

Маланюк Катерина Павлівна народилася 25.07.1941р. в с. Мильно Зборівського району Тернопільської області.  В 1957 році закінчила Тернопільську СШ№7. З 1958р. навчалась в Кременецькому державному педагогічному університеті  на фізико-математичному факультеті, який з відзнакою закінчила  в 1963 році.  Цього ж року  призначена на посаду асистента кафедри математики.

З 1963р.  працює асистентом кафедри математики Кременецького педінституту - веде практичні заняття з вищої алгебри і математичного аналізу. Після переїзду педінституту до м.Тернополя продовжувала працювати на кафедрі математики фізико-математичного факультету, а з 1980р. - викладає математику на факультеті ПВПК..

У 1980р. отримала диплом кандидата наук.

У 1987 році отримала звання доценти кафедри природничих і математичних дисциплін початкового навчання.

За час науково-педагогічної діяльності опублікувала ряд праць:

1.    Обзор отзывов на проект программы по математике МПССР. Ж. “Математика в школе”, 1979, №5 /у співавторстві/
    2.     Подготовка учащихся к проведению доказательств. Ж. “Начальная школа”, 1980, №5.
    3.     Воспитательние возможности уроков математики. Сб. “Воспитание в процессе обучение”.         Львов, “Вища школа”, 1981 /у співавторстві/
    4.    Система роботи по підготовці студентів до проведення виховної роботи на уроках математики. Зб. “Підготовка студентів до виховної роботи в процесі навчання”, К., “Вища школа”, 1982 /у співавторстві/
    5.    Формування в учнів логічних вмінь. Методичні рекомендації  “Дидактичні умови підвищення ефективності розвитку пізнавальної активності і самостійності молодших школярів”, Кривий Ріг, 1980.